Šéfredaktor

  Lukáš Obšitník
Pracuje v Ústave pamäti národa. Vyštudoval učiteľstvo histórie a náuky o spoločnosti na Filozofickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku. Zaujíma sa o históriu, politiku, literatúru a filmy. Pre Postoy.sk začal písať v roku 2006.

Redaktori

  Pavol Rábara
Vyštudoval žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Študoval tiež na vysokej škole LUMSA v Ríme a absolvoval ročné štúdium v Kolégiu Antona Neuwirtha. S novinárčinou začínal ako stážista v týždenníku TREND, neskôr spolupracoval s portálom Mediálne.sk. Tri roky pracoval v tlačovej agentúre SITA. Pre Postoy.sk píše od roku 2006.
  Matúš Demko
Vyštudoval žurnalistiku v Bratislave a obhájil doktorát v Ružomberku. Absolvoval zahraničné stáže v Taliansku, Fínsku a Česku, ako aj študijný pobyt v USA. Je autorom knihy Černovská balada o slobode (2010) a režisérom dokumentárnych filmov, napríklad 22 hláv alebo Organ v nebi. Je spoluzakladateľom Postoy.sk.
  Imrich Gazda
Pôsobí ako odborný asistent na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku. Je spoluzakladateľom Postoy.sk. Spolupracuje tiež s týždenníkom .týždeň a ďalšími slovenskými médiami. Píše o Vatikáne, Katolíckej cirkvi a dianí vo svete kresťanstva. Je ženatý, má tri deti.
  Monika Ostrovská
Študuje žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Dva roky je súčasťou redakcie portálu Svet kresťanstva. Spolupracuje so Združením kresťanských spoločenstiev mládeže na projekte Kresťan v politike. Zaujíma sa o dianie v Katolíckej cirkvi doma aj v zahraničí.
  Daniela Matejovičová
Študuje žurnalistiku na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Zúčastnila sa na stáži v periodiku určenom pre slovenských krajanov Slovak in Ireland v írskom Dubline. Zaujíma sa o politické, cirkevné či kultúrne témy. S portálom Postoy.sk spolupracuje od roku 2013.

Riaditeľ Postoy, o.z.

  Lukáš Melicher
Pracuje v Slovenskej katolíckej charite ako manažér pre komunikáciu a PR. Už počas štúdia žurnalistiky na Katolíckej univerzite v Ružomberku pôsobil rok a pol ako redaktor domácej redakcie v tlačovej agentúre SITA. S portálom Postoy.sk spolupracuje od roku 2008.

Kontakt na redakciu
Redakcia Postoy.sk
Františkánska 2
811 01 Bratislava - Staré Mesto

Mail: redakcia@postoy.sk
Maily na redaktorov v štruktúre: priezvisko@postoy.sk

Naším vydavateľom je občianske združenie Postoy.
Podporiť nás môžete na našom účte 294 346 0300 / 1100
IBAN: SK5211000000002943460300.

Ďakujeme!

O nás 

Prvý editorial: Postoy - dialógom k pravde, nie ku kompromisu
Vznik názvu Postoy.sk
Prvý šéfredaktor Matúš Demko hosťom relácie Doma v kultúre televízie LUX.
Matúš Demko a Marián Sekerák boli hosťami relácie Študentské šapitó v rádiu Lumen (.mp3 záznam, o Postoyi sa rozpráva v čase približne 16-63 min.).

 
pošli na vybrali.sme.sk